KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Kalenderblad 8941006
*
nr 894 1006
Kalenderblad
3 st, Kalender 1950, 'Esqurie Girls'
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:34:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 18:53:06
1
300 kr
4/5 20:08:24
2
500 kr
12/5 17:32:39
3
600 kr
12/5 17:35:26
3
700 kr
12/5 19:19:03
1
700 kr
12/5 19:19:14
1
Vinnande bud
12/5 19:25:24
1
justering av budtak
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalenderblad konst
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:04
-
6196 Ritningar
4 st, Mlitaria, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59
-
6035 Skål
Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta, diameter:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6012 Tryck på duk
André Planson, Paris, Edition Hubert Baille, 99x61..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05
*
Kalenderblad
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1006
Kalenderblad
3 st, Kalender 1950, 'Esqurie Girls'
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/4 18:53:06 | 1 | 300 kr |
4/5 20:08:24 | 2 | 500 kr |
12/5 17:32:39 | 3 | 600 kr |
12/5 17:35:26 | 3 | 700 kr |
12/5 19:19:03 | 1 | 700 kr |
12/5 19:19:14 | 1 | Vinnande bud |
12/5 19:25:24 | 1 | justering av budtak |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalenderblad konst
-
5064 Relieftavla / ..
Vincent Oreilly, aluminium, ej signerad, oramad, 1..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:04 -
6196 Ritningar
4 st, Mlitaria, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:59 -
6035 Skål
Göran Wärff (1933-2022), Sverige. Kosta, diameter:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:06
-
6012 Tryck på duk
André Planson, Paris, Edition Hubert Baille, 99x61..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05